Skip to main content

Daihinia description in Turkish

Posted in

Many thanks to 64bitprogramlar.com for translating our product description into Turkish. Please visit their site for other software with Turkish descriptions!

Daihinia WiFi için bir araçtır. Bu basit bir geçici ağ bir Multi-hop Ad-Hoc ağına dönüşür. Atlama geçici ağları sunar her zamanki gibi altyapı modu daha yüksek düzeyde bir esneklik: altyapı modunda tüm bilgisayarlara erişim noktası, Multi-hop özel ağlarda ise dizi onlar olmak zorunda içinde başka bir'olmak zorunda; s aralığı, muhtemelen oluşturan zincirleri bir atlama daha uzun.

Old versions of Internet Explorer might not show the image. Try to update IE or use another browser.

Temelde, Daihinia bir Mesh ağ katmanı ağ WiFi özel için sunar, böylece ağ altyapısı yapma örtülü olarak kullanıcıların kendilerini muhafaza edilmesi. Bu's ağ kullanıcısı sadece o ağ kullanır aslında onu ağ çekmek güzel bir fikir.

Ağ topolojisi erişim noktaları arasında izin diğer çözümleri, aksine Daihinia doğrudan bilgisayara yerleştirir ve erişim noktaları hiç kullanmaz. Daihinia Windows sistemler için bir ağ sürücüsü olarak uygulanır ve programlar için tamamen saydamdır.

Please Register